Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 
 
 
 

 

TOPlist

Apokalypsa Zombie (brutální hry)

hodnocení: 10
Apokalypsa Zombie (brutální hry)
5.7MB

Při přísně utajeném vědeckém výzkumu došlo k vážné toxické havárii, při níž bylo celé výzkumné středisko zcela ochromeno. Nic vážného by to neznamenalo, kdyby však při úniku radiace nezmutovalo jedno z pitvaných těl a neproměnilo se v krvelačnou zombie.

 
 

Zákony schválnosti 6 (srandičky)

hodnocení: 10
Zákony schválnosti 6 (srandičky)
1.1MB

Zahrajte si další díl vypečené online hry Zákony schválnosti, ve kterém bude tentokrát vaším úkolem znepříjemnit mladému nešťastníkovi jeho pracovní den. Pokuste se mu provést co nejvíce nepřístojností, které ho naprosto znechutí a navíc zesměšní před nadřízenými.

 
 

Offroad Madness (závodní hry)

hodnocení: 8
Offroad Madness (závodní hry)
1.8MB

Zúčastněte se v online hře Offroad Madness pravého motoristického šílenství, ve kterém si dokonale zajezdíte ve skvělých terénních vozech. Vaším úkolem je sbírat bonusové body a dojet do cíle v co nejrychlejším čase. Závody se konají v extrémních podmínkách.

 
 

Holubova pomsta (srandičky)

hodnocení: 8
Holubova pomsta (srandičky)
1.1MB

Poštovní holub byl již od útlého věku cvičen k tomu, aby roznášel zprávy po celém okolí. Jeho majitel mu nedával skoro žádné krmení a nutil ho létat jen ty nejnáročnější trasy, které nebohého opeřence velmi vyčerpávaly. Jednoho dne se však milý holub rozhodl, že se řádně pomstí.

 
 

Bathroom (logické hry)

hodnocení: 9
Bathroom (logické hry)
5.1MB

Pokud patříte mezi milovníky logický her, ve kterých je vaším úkolem uprchnout z místa, na kterém jste proti své vůli uvězněni, jistě vám udělá asijská online hra Bathroom velkou radost. Za jak dlouho se vám poraří uprchnout ze zamčené koupelny?

 
 

Zákony schválnosti 5 (srandičky)

hodnocení: 10
Zákony schválnosti 5 (srandičky)
0B

Škodolibost opět vládne světu aneb další díl oblíbené online hry Zákony schválnosti je tady. Vaším úkolem v pátém pokračování této kultovní série je poškádlit mladého Casanovu, který si k sobě na večeři pozval svou milovanou dívku.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a conformist blood pressure

(AJuinupfug, 8. 10. 2018 3:30)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-diabete-effets-secondaires/

Mastery of Blood Pressure Readings

(Afaipinkeria, 27. 7. 2018 1:09)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-moins-cher-en-france/